Zaktualizowany Gmail na Androida z ważnymi nowościami | Tabletowo.pl

Zaktualizowany Gmail na Androida z ważnymi nowościami

Dołącz do dyskusji 0

Osoby korzystające z kilku kont pocztowych podłączonych pod Gmaila mogą dostać szewskiej pasji przez konieczność przełączania się pomiędzy nimi w momencie, gdy chcą zobaczyć wiadomości z konkretnego konta. Na szczęście zespół odpowiedzialny za ten program w firmie Google wreszcie poszedł po rozum do głowy i w najnowszej wersji postanowił umożliwić dostęp do wiadomości ze wszystkich kont w jednym widoku ekranu.

Konieczność przełączania się pomiędzy kontami może irytować, ale na szczęście to już przeszłość. Na poniższym screenie możecie zobaczyć, jak będzie wyglądał widok wszystkich wiadomości e-mail z kilku kont:

gmail-aktualizacja-konta

Ale to tylko jedna z zapowiedzianych nowości, jakie znajdziemy w zaktualizowanej wersji Gmaila. Wśród pozostałych znajdziemy przede wszystkim udoskonalone narzędzie wyszukiwania, w którym wprowadzone zostało autouzupełnianie tekstu, umożliwiające szybsze znalezienie tego, czego szukamy.

Dodatkowo Google wprowadziło ulepszony widok konwersacji, obsługujący również pocztę z Yahoo, Outlook i innych kont IMAP/POP i samych animacji podczas ich otwierania lub zamykania, jak również zdecydowano się na zmianę podglądu załączników oraz możliwość zapisywania ich bezpośrednio do Google Drive za pomocą jednego kliknięcia.

Osoby zainteresowane zapoznaniem się z nowym Gmailem mogą to zrobić pobierając plik .apk – stąd, bowiem aktualizacja ma być dostępna w ciągu najbliższych dni.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona