Zaktualizowany Action Launcher już dostępny w Google Play | Tabletowo.pl

Zaktualizowany Action Launcher już dostępny w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Android jest uwielbiany przez niektórych ze względu na ogromne możliwości personalizacji. Kiedy już o tym wspominamy, na pewno przyjdą nam na myśl różnorodne launchery, których powstało naprawdę sporo. Jeden z popularniejszych, czyli Action Launcher, doczekał się aktualizacji do wersji 3.5. Jakie zmiany wprowadzono?

Najważniejszą zmianą w Action Launcher jest dodanie zupełnie nowego paska wyszukiwania Google. Od teraz możemy go w pełni spersonalizować. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogacić go o maksymalnie trzy skróty do aplikacji, z których często korzystamy. Oczywiście w każdej chwili możemy je edytować w specjalnej zakładce ustawień.

Aktualizacja trafiła już do Google Play. Jeżeli Wasze urządzenia nie poinformowały Was o dostępności aktualizacji, na pewno wkrótce się to zmieni. Warto wspomnieć, że wszystkie funkcje Action Launcher pojawiają się dopiero po wykupieniu pełnej wersji Plus.

źródło: Google Play, Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona