Zaginięcie Ethana Cartera już dostępne w usłudze NVIDIA GRID | Tabletowo.pl

Zaginięcie Ethana Cartera już dostępne w usłudze NVIDIA GRID

Dołącz do dyskusji 0

Zaginięcie Ethana Cartera to debiutancki projekt studia The Astronauts – złożonego głównie z byłych pracowników People Can Fly. Wczoraj tytuł ten dołączył do katalogu gier dostępnych za darmo w usłudze NVIDIA GRID.

Mimo iż ekipa dowodzona przez Adama Chmielarza znana jest głównie z dynamicznych strzelanek, to jednak tym razem zaserwowali nam oni coś zupełnie innego – klimatyczną przygodówkę z akcją ukazaną z perspektywy pierwszej osoby. Fabuła gry pozwala nam wcielić się w obdarzonego nadprzyrodzonymi mocami detektywa próbującego rozwiązać sprawę zaginięcia tytułowego Ethana Cartera. Większość gry spędzimy więc na spokojnej eksploracji malowniczych zakątków fikcyjnej miejscowości Red Creek Valley, wzorowanej na prawdziwych krajobrazach województwa dolnośląskiego (znajome widoki bez problemu rozpoznają tu zwłaszcza mieszkańcy Pilchowic), gdzie przyjdzie nam poszukiwać śladów, rozwiązywać zagadki i odkrywać kolejne elementy mrocznej układanki jaką są tragiczne losy rodziny Carterów.

Gra Zaginięcie Ethana Cartera dostępna jest w usłudze NVIDIA GRID, z której obecnie korzystać za darmo mogą użytkownicy tabletu NVIDIA Shield. Więcej informacji na temat samej usługi i pozostałych gier wchodzących w skład jej katalogu znajdziecie w tym artykule.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona