Za tydzień Android KitKat zacznie trafiać na LG G2 17

Za tydzień Android KitKat zacznie trafiać na LG G2

LG-G2-D802-KitKat

Ci z Was, którzy są w posiadaniu LG G2, na pewno liczyli na względnie szybką aktualizację systemu do Androida KitKat. Niestety realia okazały się inne i do tej pory G2 nie pracuje pod kontrolą Androida 4.4. Najnowsze przecieki mówią o tym, że prawdopodobnie podczas targów w Barcelonie, które rozpoczną się na dniach, KitKat zacznie gościć na wspomnianym phablecie. 

TechManiacs donosi, że w czasie MWC 2014 LG rozpocznie – prawdopodobnie – aktualizację modelu międzynarodowego (D809). Jeśli ten scenariusz potwierdzi się, to D802 dostanie KitKata przed urządzeniami dedykowanymi rynkowi amerykańskiemu.

Natomiast, jeśli wierzyć sieci Play, te najpopularniejsze, czyli brandowane jednostki, będą musiały poczekać na Androida 4.4 przynajmniej do marca. W połowie tego miesiąca aktualizacja miałaby być dostępna dla G2 od fioletowego operatora. Taka informacja pojawiła na początku lutego.

Swoją drogą, targi MWC są świetną okazją do przyciągnięcia uwagi czy to dziennikarzy, czy samych użytkowników, choć nie ma wątpliwości co będzie zasadniczą gwiazdą wydarzenia.

Na poniższym wideo można podziwiać, jak działa nowy Android na LG G2.

http://youtu.be/x_YNsuMxYPo

źródło