Za miesiąc poznamy 8-calowego iFive MX2, który zapowiada się świetnie! | Tabletowo.pl

Za miesiąc poznamy 8-calowego iFive MX2, który zapowiada się świetnie!

Dołącz do dyskusji 0

Dawno już nie pisaliśmy o nowych produktach chińskiej firmy Five, ale jest ona zapewne znana większości z Was. Potrafi ona stworzyć ciekawy sprzęt za rozsądne pieniądze, czego przykładem jest chociażby FNF iFive Mini 3. Teraz jednak wiemy, że za miesiąc do sprzedaży trafi nowy produkt tego producenta o nazwie iFive MX2. Cena nie jest jeszcze znana, ale nie powinna być zbyt wysoka.

iFive MX2 zaoferuje nam 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Intel Z3735X oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM (DDR3L). Znajdziemy w tym urządzeniu także 32 GB pamięci wbudowanej, dwa aparaty oraz 2 głośniki stereo na przednim panelu. Tablet ten będzie pracować pod kontrolą Windowsa 8.1. Reszta specyfikacji nie jest jeszcze znana.

Wizualnie również prezentuje się dobrze, nawet mimo dość dużych ramek wokół ekranu. Na uwagę jednak zasługuję fakt, że ramka okalająca tablet będzie metalowa. Reszta będzie wykonana z plastiku. Cena, jak już wspominałem, nie jest znana, ale do sprzedaży trafi w przyszłym miesiącu i wtedy będziemy wiedzieć o nim wszystko.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona