Za kilka dni poznamy bardzo taniego Acera Iconia One 7 B1-780 - Tabletowo.pl

Za kilka dni poznamy bardzo taniego Acera Iconia One 7 B1-780

Dołącz do dyskusji 0

Już w czwartek, 21 kwietnia, w Nowym Jorku będzie miała miejsce konferencja prasowa Acera, na której poznamy sporo urządzeń mających zadebiutować na rynku w kolejnych miesiącach. Wśród nich spodziewamy się takich modeli, jak Switch Alpha 12, Tab 8 S czy Iconia Tab 10 A3-A40. Okazuje się, że może do nich dołączyć kolejny sprzęt – Iconia One 7 B1-780.

Z najnowszych informacji na jego temat wynika, że będzie bardzo interesującym urządzeniem głównie ze względu na cenę. Ta ma bowiem wynosić niecałe 100 dolarów – brzmi świetnie, prawda? Prawda. Ale to jest równoznaczne z faktem, że nie możemy spodziewać się nie wiadomo czego po jego parametrach technicznych.

I faktycznie. Iconia One 7 B1-780 zostanie wyposażony w czterordzeniowy procesor Mediatek MT8163 i tylko 1GB pamięci RAM – gdyby było jej dwukrotnie więcej, w tej cenie, tablet ten mógłby się cieszyć sporą popularnością. Zwłaszcza, że będzie oferował najnowszą wersję Androida – 6.0 Marshmallow, a 7-calowy ekran będzie miał rozsądną rozdzielczość, wynoszącą 1280 x 800 pikseli. Do tego otrzymamy 16GB pamięci wewnętrznej, zapewne z możliwością rozszerzenia dzięki microSD.

Więcej na temat Iconia One 7 B1-780 i innych nowości Acera dowiemy się już za kilkadziesiąt godzin. Pamiętajcie, że będę na miejscu w Nowym Jorku, by zdać Wam relację bezpośrednio z tego wydarzenia!

źródło: @rquandt z winfuture.de

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona