Z WhatsApp codziennie korzysta już ponad miliard użytkowników | Tabletowo.pl

Z WhatsApp codziennie korzysta już ponad miliard użytkowników

Dołącz do dyskusji 0

Już rok temu WhatsApp chwalił się, że za pomocą jego aplikacji komunikuje się ze sobą miliard użytkowników. Jednak wtedy było to w ujęciu miesięcznym. Teraz natomiast tyle osób używa programu każdego dnia. To ogromny postęp.

Przez WhatsAppa codziennie przesyłanych jest również 55 miliardów wiadomości oraz 4,5 miliarda zdjęć. Każdego dnia udostępnianych jest także miliard filmów. Wystarczy więc, że jedna osoba jednego dnia wyśle 55 wiadomości, 4-5 fotek oraz jedno wideo i robi się z tego niezła sumka.

Popularność WhatsAppa wynika również z faktu, że aplikacja wspiera aż 60 różnych języków oraz jest dostępna na wszystkie trzy, główne systemu operacyjne: Android, iOS oraz mobilnego Windowsa. Do tego można ją również instalować na desktopach, co jeszcze bardziej zwiększa jej zasięg.

W ciągu roku liczba osób, korzystających z WhatsAppa przynajmniej raz w miesiącu, zwiększyła się natomiast do 1,3 miliarda, czyli o 30%.

Z WhatsApp codziennie korzysta już ponad miliard użytkowników

Źródło: WhatsApp

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona