Z serii "czego to ludzie nie wymyślą": trójkątny tablet The Pyramid - Tabletowo.pl
Ważne

Z serii „czego to ludzie nie wymyślą”: trójkątny tablet The Pyramid

Tabletowo.pl Z serii "czego to ludzie nie wymyślą": trójkątny tablet The Pyramid Ciekawostki Nowości

Wpis pochodzi z ObywatelHD.pl.

Apple iPad będzie miał niedługo nowego, dziwacznego „konkurenta”. To tablet Pyramid, który jak widać ma dość nietypowy kształt – trójkąta.

W zeszłym tygodniu Amazon rozpalił tabletowy ogień pokazując tablet Kindle Fire z ekranem 7-cali za 199 dolarów, a dzisiaj kolejna nowość. O wiele bardziej zwariowana.

Tablet The Pyramid waży „zaledwie” 1,3 kilograma bez baterii i poszerzenia pamięci. Złą (a może właśnie bardzo dobrą!) wiadomością jest fakt, że tablet nie istnieje :) To „niestety” tylko pokaz zwariowanej wyobraźni scenarzystów serialu „The Office”.

Cały odcinek serialu Amerykanie mogą obejrzeć za darmochę na stronie NBC. Dla Polaków takiego luksusu nie przewidziano i niestety transmisja nie jest dostępna z naszej lokalizacji. Specjalnie dla Was drodzy obywatele znalazłem więc inne miejsce, gdzie można obejrzeć Office’a – tutaj ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona