Yuandao W8 z czterordzeniowym układem na pierwszych renderach

Yuandao W8 z czterordzeniowym układem na pierwszych renderach

Dołącz do dyskusji 0

Mimo tego, że na rynku pojawia się coraz więcej chińskich urządzeń pracujących pod kontrolą Windowsa 8, to kolejni próbują swoich sił z tym systemem. Dziś do sieci przedostały się pierwsze rendery urządzenia Yuandao W8.

Kilka dni temu odbyła się prezentacja firmy Yuandao, na której zaprezentowane zostało urządzenie W8. Sprzęt sprzedawany będzie na wyposażeniu z czterordzeniowym układem Intel Bay Trail-T Z3735F, 8-calowym ekranem pracującym z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, moduł 3G, jeden lub dwa gigabajty pamięci operacyjnej (w zależności od zakupionej wersji) oraz 128 GB pamięci na pliki. Ponadto znajdziemy tutaj aparat z matrycą 8-megapikseli.

Dziś producent opublikował ciekawe rendery przedstawiające wyżej opisane urządzenie. Trzeba przyznać, że wygląda ono bardzo ciekawie. Jeżeli firma nie zaszaleje z ceną, to W8 może stać się ciekawym kąskiem dla osoby poszukującej sprzęt z Windowsem 8.1 na pokładzie. Warto wspomnieć, że na niektórych rynkach marka Yuandao dostępna jest pod brandem vido.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona