Yezz Billy 5S to 5-calowiec z Windows Phone i łącznością 4G LTE | Tabletowo.pl

Yezz Billy 5S to 5-calowiec z Windows Phone i łącznością 4G LTE

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli lubicie czytać o nowych smartfonach to jesteście ograniczeni do informacji o produktach pracujących pod kontrolą Androida, ponieważ zarówno urządzenia z iOS jak i Windows Phone pojawiają się dużo rzadziej. Jednak teraz powinno się to zmieniać i coraz częściej będziemy mogli przeczytać o ciekawych telefonach z systemem Microsoftu, a jednym z nich jest Yezz Billy 5S.

Yezz Billy 5S to 5-calowy smartfon, który na swoim ekranie wykonanym w technologii IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Za moc tego urządzenia odpowiada 4-rdzenowy procesor Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 13-megapikselowy aparat główny (5 mpix na przednim panelu), 8 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą kart MicroSD, możliwość obsługi dwóch kart sim oraz łączność 4G LTE.

Będzie on dostępny w kilku kolorach, a na rynek trafi jeszcze przed wakacjami. Nie jest, niestety, znana jego cena. CEO firmy Yezz, Luis Sosa powiedział również, że pojawi się on prawdopodobnie z systemem Windows Phone 8.1.1, ale Windows 10 również jest opcją.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona