Yarvik G1 Force - nowy tablet dla graczy - Tabletowo.pl

Yarvik G1 Force – nowy tablet dla graczy

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Yarvik G1 Force - nowy tablet dla graczy Nowości

Yarvik G1 Force (TAB07-220) to nowy sprzęt przygotowany specjalnie z myślą o osobach, które chcą wykorzystywać tablet również do grania w gry. 7-calowe urządzenie posiada sporo udogodnień dla graczy. Co wiemy o G1 Force?

Specyfikacja urządzenia nie powala na kolana. G1 Force ma 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy Cortex-A9 o taktowaniu 1,6 GHz oraz 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. To zdecydowanie zbyt mało jak na gameingowy tablet z wysokiej półki.

Zaletami produktu mają być dwa analogowe joysticki, 16 w pełni programowalnych przycisków na obudowie i pad z osiami ABXY. W pamięci Yarvika G1 Force preinstalowane będą gry takie jak Trail Xtreme 3 oraz Fun Run.

Tabletowo.pl Yarvik G1 Force - nowy tablet dla graczy Nowości

Przedstawiony właśnie tablet pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1.1 Jelly Bean. Na pokładzie jest WiFi w standardzie b/g/n, obsługa USB 2.0 oraz mikrofon wraz z głośnikami. W obudowie tabletu zamknięty jest akumulator o pojemności 3000 mAh.

Jak widać po specyfikacji cena nie może być zbyt wysoka. Rekomendowana przez producenta cena za G1 Force to 185 dolarów, czyli około 565 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona