Revolut
Revolut

Korzystasz z Yanosika? Jeśli tak, to możesz uzyskać darmową kartę płatniczą Revolut

Yanosik i Revolut to dwie usługi, które szybko zyskują na popularności, bowiem korzystanie z nich daje dużo korzyści. Jeśli więc jesteś użytkownikiem tej pierwszej, to możesz za darmo uzyskać darmową kartę płatniczą od Revolut.

Yanosik to popularna w Polsce usługa zawierająca w sobie wiele funkcji – przede wszystkim może być nawigacją (choć nie robi tego zbyt dobrze), a także antyradarem i plaftormą informacyjną o warunkach na drodze dla kierowców. Yanosik również często przygotowuje dla swoich klientów przeróżne kupony i oferty. Tym razem dla użytkowników usługi przygotowano możliwość uzyskania darmowej karty płatniczej w Revolut. Choć muszę zaznaczyć, że z oferty skorzystać mogą jedynie nowi użytkownicy Revolut.

Jak uzyskać darmową kartę? 

Wystarczy uruchomić aplikację Yanosik, a następnie przejść do zakładki Kupony. Z trzech dostępnych ofert należy wybrać pozycję Darmowa Karta Revolut. Gdy już tam wejdziemy, to klikamy w Sprawdź, co przeniesie nas na witrynę firmy Revolut, skąd możemy zainstalować aplikację. Następnie w programie rejestrujemy się, logujemy na swoje konto i już możemy za darmo wyrobić fizyczną kartę płatniczą od Revolut.

Korzystasz z Yanosika? Jeśli tak, to możesz uzyskać darmową kartę płatniczą Revolut 20

Z Revolut korzystam od listopada i już do tej pory pozwolił mi zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. Fizyczną kartę wyrobiłem sobie nieco później, bo w styczniu (za co musiałem zapłacić około 30 złotych), którą płacę w sklepach i innych miejscach.

A Wy korzystacie z Revolut i/lub Yanosika?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/04/revolut-wygodne-platnosci-w-sieci-i-za-granica-bez-oplat-za-przewalutowanie/

Źródło: Pepper, własne