Yahoo! Mail dla Androida teraz także na tablety

Reklama

Trudno uwierzyć, że w dobie Gmaila ktoś korzysta jeszcze z innych serwisów pocztowych. Przy każdym kontakcie z innymi dostawcami tego typu usług zastanawiam się czy kiedyś pojawi się podobny produkt, który choć dorówna dziecku Google, zwłaszcza w sytuacjach, w których wiadomości, na które czekam trafiają do SPAMU, a reklamy, na które bądź co bądź wyraziłem zgodę w regulaminie, do skrzynki odebranych, jak ma to miejsce w przypadku niektórych rodzimych operatorów.

Jednak w Ameryce wciąż dużą popularnością obok Outlook.com cieszy się serwis Yahoo! Mail. Jeżeli i wam zdarza się korzystać z poczty zza oceanu, to mam dla was dobrą wiadomość. Wczoraj Yahoo! zaktualizowało swoją aplikację pocztową, a wśród nowości pojawiła się optymalizacja interfejsu pod kątem tabletów!

Użytkownicy tabletów mają dodatkowo do dyspozycji nowy tryb czytania, który ułatwia przeglądanie mejli. Poza nowościami dla tabletów, dodano folder z gwiazdkami, czyli najważniejszymi mejlami i poprawiono masę błędów.

Dzięki odświeżonemu interfejsowi, Poczta Yahoo! wygląda teraz dużo przejrzyściej. Moim zdaniem przypomina trochę Gmaila, ale pojawiający się tu i ówdzie fioletowy odcień nie pozwala nam zapomnieć z kim mamy do czynienia. Yahoo! Mail możecie pobrać za darmo w Google Play.

źródło