Xtex My Tablet: 7" i AICS za 150 dolarów - Tabletowo.pl

Xtex My Tablet: 7″ i AICS za 150 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Xtex My Tablet: 7" i AICS za 150 dolarów Nowości

Jeszcze kilka miesięcy temu tablet za 150 dolarów zrobiłby na nas wrażenie ze względu na niską cenę. Obecnie jednak, gdy rynek powoli jest zalewany przez tanie urządzenia tego typu, w dodatku pracujące w oparciu o tabletową wersję systemu Google, 4.0 ICS, nie rusza już nas aż tak bardzo, bowiem powoli zaczynamy się przyzwyczajać do tego faktu. I do tego, że za te pieniądze otrzymamy coraz ciekawsze propozycje. Wśród nich Xtex My Tablet, który niebawem zadebiutuje na rynku jako jeden z przedstawicieli tanich tabletów.

Xtex My Tablet pracuje dzięki jednordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 1,5GHz (nie zostało ujawnione jaka jest to konkretnie jednostka), a jego systemem operacyjnym jest Android Ice Cream Sandwich.

Urządzenie posiada pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, WiFi, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej (Engadget informuje, że jest to dysk HDD), slot kart pamięci, kamerkę 2 Mpix, wyjście HDMI, port miniUSB oraz pełnowymiarowy port USB. Czego w nim nie uświadczymy? Standardowo: Bluetooth, GPS i 3G.

Urządzenie trafi do sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i różowej (o tak, chcę mieć ten tablet! ;)). Jego koszt, jak wspomniałam wyżej, to 150 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona