Xperia XZ Premium sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Sony mówi, że gratisy zaraz się skończą | Tabletowo.pl

Xperia XZ Premium sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Sony mówi, że gratisy zaraz się skończą

Dołącz do dyskusji 0

Przedsprzedaż Xperii XZ Premium oficjalnie rozpoczęła się w poniedziałek, 8 maja (półoficjalnie natomiast już w weekend). I choć trwa ona dopiero niespełna tydzień, to smartfon sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Co więcej, Sony mówi, że zaraz pula gratisów się skończy. Bo jest aż tak dużo chętnych.

Według przesłanej przez producenta informacji, na rynku otwartym wyprzedano już praktycznie wszystkie zestawy. Kilka zostało natomiast jeszcze w Orange. Na szczęście nie wszystko stracone – w poniedziałek, 15 maja rusza przedsprzedaż w T-Mobile i Plus, natomiast we czwartek, 18 maja w Play. Niezdecydowani będą mieli więc kolejną okazję zamówić Xperię XZ Premium.

Na rynku otwartym smartfon kosztuje 3199 złotych. U operatorów może natomiast być różna, w zależności od wybranej oferty i ewentualnie ilości posiadanych innych usług w danej sieci (niektóre bowiem udzielają dodatkowych rabatów, jeżeli jeden klient ma więcej niż jedną umowę). Oczywiście nie trzeba się martwić, że urządzeń zabraknie, bo tak nie będzie, jednak skończyć się mogą gratisy.

W przedsprzedaży klienci otrzymują bowiem nie tylko Xperię XZ Premium, ale również bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-100ABN, których regularna cena wynosi od 1199 do 1299 złotych (w zależności od sklepu), a do tego pakiet VIP Service, czyli serwis door-to-door i deklarację naprawy uszkodzonego smartfona w ciągu 72 godzin oraz telefon zastępczy na ten czas.

Pochwalcie się w komentarzach, czy ktoś z Was zamówił Xperię XZ Premium w przedsprzedaży.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona