Sony Xperia Ear

Xperia Ear – osobisty asystent głosowy od Sony, który wsadzisz do… ucha

Na targach IFA 2016 w Berlinie, Sony zaprezentowało nie tylko Xperię XZ i Xperię X Compact, ale również inteligentne bezprzewodowe urządzenie douszne nowej generacji, zapewniające zupełnie nowy sposób komunikowania się – Xperia Ear. Jest to bardzo ciekawy gadżet ze względu na jego rozbudowane możliwości. Jeśli jesteś człowiekiem w ciągłym ruchu i nie masz czasu, aby spojrzeć na smartfon, to ten gadżet jest idealny dla Ciebie. Sprawdźmy zatem, jakie opcje kryje w sobie to maleństwo. 

Sony Xperia Ear jest prezentowana jako osobisty asystent głosowy. Dzięki interakcji głosowej, obsługa powinna być przyjemna i wygodna, w szczególności, gdy obie ręce mamy zajęte. Wszystkie powiadomienia będą wypowiadane przez damski głos i poinformują o wpisach w kalendarzu, zmianach warunków atmosferycznych czy tez nadchodzących wydarzeniach. Dane pomiędzy dwoma urządzeniami zsynchronizują się przez zainstalowaną na telefonie aplikację.

Reklama

Dostepność Xperii Ear zapowiadana jest na listopad bieżącego roku. Niestety, sprzedaż zostanie ograniczona do wybranych rynków. Informacje o cenach nie są jeszcze znane, lecz wiadomo że będzie ona oferowana w kolorze czarnym. Miłą wiadomością dla przyszłych klientów jest to, że słuchawka dostanie przypominające zapalniczkę Zippo etui.

Źródło: phonearena