Xolo Win - egzotyczna nowość z Indii z Windowsem 8.1 i APU AMD - Tabletowo.pl

Xolo Win – egzotyczna nowość z Indii z Windowsem 8.1 i APU AMD

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli kiedykolwiek wydawało Wam się, że w Indiach nie rozwija się rynek elektroniki, muszę Was wyprowadzić z błędu. Działa tam bowiem między innymi znana nam firma Notion Ink, jak również Micromax, którą poznaliśmy przy okazji premiery Canvas Laptab. Właśnie przyszła pora na kolejną firmę z tego kraju: Xolo, a wraz z nią jej pierwszy tablet pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoftu, model Xolo Win, którego prezentacja odbyła się podczas CES 2014.

Urządzenie charakteryzuje się przede wszystkim dwurdzeniowym procesorem AMD A4 Temash o częstotliwości taktowania 1GHz z grafiką AMD Radeon HD 8180G i 2GB, a także systemem Windows 8. Za wyświetlanie treści odpowiedzialny jest wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli.

Na jego pokładzie znajdziemy również aparat 2 Mpix, kamerkę 1 Mpix, głośniki stereo, WiFi, Bluetooth 4.0, akumulator o pojemności 3550 mAh (7.4V) oraz 32GB EMMC. Nie wiadomo czy preinstalowany został pakiet Office.

Xolo Win trafi do sprzedaży w Indiach już pod koniec stycznia. Jego cena nie została podana.

Co ciekawe, w sieci aktualnie trudno jest znaleźć jakąkolwiek grafikę przedstawiającą opisywane urządzenie.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona