Xiaomi zaprzecza, że 27 września zadebiutuje Mi 5S | Tabletowo.pl

Xiaomi zaprzecza, że 27 września zadebiutuje Mi 5S

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszą wiadomością dnia jest bez wątpienia ta, że ABC Data został oficjalnym dystrybutorem smartfonów Xiaomi, dzięki czemu staną się one jeszcze łatwiej dostępne. W międzyczasie pojawiła się jednak wcale nie mniej interesująca informacja, że 27 września nie zadebiutuje Mi 5S, a zupełnie inny model.

Od wielu miesięcy mówiło się, że Mi 5 doczeka się następcy w postaci Mi 5S. I kiedy Xiaomi opublikowało pierwszy teaser, zapowiadający nadchodzącą nowość, przyjęliśmy, że będzie to właśnie Mi 5S – szczególnie, że umieszczono na nim ogromną literę S. Teraz okazuje się, że byliśmy w dużym błędzie.

Najnowszy smartfon faktycznie ma mieć w nazwie literkę S. Przed nią znajdzie się jednak coś innego niż Mi 5. Niestety, nie mamy pojęcia co. Pole do manewru jest dość spore – może to być Mi Max lub Mi Note albo coś jeszcze zupełnie innego.

xiaomi-mi-5s

Na szczęście od premiery urządzenia dzieli nas już tylko pięć dni, więc za chwilę wszystko stanie się jasne. To dobrze, ponieważ ostatnio zrobił się w tym temacie niemały bałagan – wiemy, w co zostanie wyposażona nadchodząca nowość (informacje na ten temat znajdziecie tutaj), ale nie mamy pojęcia, jak się będzie ona nazywać…

Źródło: Weibo przez Phone Radar

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona