Xiaomi wprowadza do sprzedaży... kurtkę ogrzewaną powerbankiem!

Xiaomi wprowadza do sprzedaży… kurtkę ogrzewaną powerbankiem!

Xiaomi znane jest z zaskakiwania i wprowadzania do sprzedaży coraz to wymyślniejszych produktów. Niedawno był to ogrzewany na ładowarce bezprzewodowej kubek na kawę, dzisiaj jest to ogrzewana powerbankiem kurtka. Dzięki ciekawym rozwiązaniom i niskiej cenie, może ona odnieść naprawdę niemały sukces!

Kurtka została ufundowana w projekcie crowdfundingowym submarki Xiaomi, 90 Minutes. Co jest w niej niezwykłego? Otóż w rejonie pleców i szyi znajdują się panele Heatex, które rozgrzewają się po podłączeniu do nich zewnętrznego źródła energii – np. powerbanka. Dzięki temu, nawet w najmroźniejsze dni możecie komfortowo poruszać się bez wielu warstw swetrów czy bluz pod spodem. Kurtka jest typu unisex, oraz sprzedawana w kolorze czarnym z szarymi wstawkami.

Xiaomi na pierwszym miejscu postawiło bezpieczeństwo użytkownika – kurtka przeszła rygorystyczne testy, dotyczące zapobieganiu jej przegrzewania, a także kwestii równomiernego rozchodzenia się ciepła. Jeżeli temperatura za bardzo wzrośnie, termostaty podejmą próbę zredukowania ciepła. Ponadto kurtka została wyposażona w system samoistnego wyłączania ogrzewania, gdy ją zdejmujemy.

Kurtkę w 90% wypełnia gęsi puch – stosowany w produktach najwyższej klasy, gwarantujący znakomitą izolację termiczną. Posiada także certyfikat IPX7, gwarantujący odporność na deszcz czy śnieg. Według producenta, kurtka pomimo zastosowania technologii ogrzewania, wciąż pozostaje bardzo lekka i łatwa w przewożeniu. Dodatkowo zastosowano kaptur typu „iglo”, nieprzepuszczający wiatru. Na froncie znalazły się dwie pojemne kieszenie, a wszystkie zamki posiadają zabezpieczenia zapobiegające ich zerwaniu.

I najważniejsze – cena. Xiaomi ponownie bardzo pozytywnie zaskakuje, wyceniając swoją kurtkę na 549 juanów, czyli około 300 zł. Produkt zapowiada się bardzo obiecująco, producent zapowiedział wysyłkę towaru od 15 października.

Źródło: GizmochinaYoupin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona