Xiaomi w lipcu pokaże kolejnego flagowca. Czyżby Mi Note 2? - Tabletowo.pl

Xiaomi w lipcu pokaże kolejnego flagowca. Czyżby Mi Note 2?

Dołącz do dyskusji 0

Już w przyszłym miesiącu Xiaomi zaprezentuje kolejne, flagowe urządzenie. I chociaż na tym zapowiedź się skończyła, to już zdążyły pojawić się sugestie, że w lipcu zobaczymy Mi Note 2. Czy jest na co czekać? Jeśli podawana w przeciekach specyfikacja się potwierdzi, to odpowiedź brzmi: TAK.

Xiaomi od początku roku zdążyło zaprezentować już 8 smartfonów, w tym flagowego Mi 5. Chińczycy nie zamierzają jednak na tym poprzestawać i w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy kolejny high-end. Niektórzy sugerują, że będzie to Mi Note 2.

W sieci od dłuższego czasu krąży jego specyfikacja techniczna, a najnowsze doniesienia zdają się ją potwierdzać. Zgodnie z nimi, powinniśmy się spodziewać, że smartfon zostanie wyposażony m.in. w 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 (wcześniej mówiło się o Snapdragonie 823), 4 GB lub 6 GB RAM oraz 32 GB, 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, a także aparat główny 16 Mpix (Sony IMX298).

Spekuluje się też, że razem z Mi Note 2 zadebiutuje Mi 5S, który ma być lekko ulepszoną wersją flagowego Mi 5 (sytuacja analogiczna, jak w przypadku Redmi 3 i Redmi 3S).

Źródło: GizmoChina, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona