Xiaomi też pracuje nad elastycznym ekranem i takie są tego efekty | Tabletowo.pl

Xiaomi też pracuje nad elastycznym ekranem i takie są tego efekty

Dołącz do dyskusji 0

Na filmie ewidentnie widać interfejs Xiaomi. Co kombinuje chiński producent i czy wyprzedzi konkurencję?

Wideo ukazuje płynną, nieprzerwaną pracę ekranu. Nie wydaje się, jakoby osoba obsługująca sprzęt miała jakiekolwiek problemy z przewijaniem treści, choć wyświetlacz jest znacząco wygięty. Wszystko sprawia wrażenie całkiem nieźle zastosowanej, działającej technologii.

Wiemy, że nad elastycznymi ekranami pracują Samsung i Lenovo. Na efekty ich badań było nam już dane patrzeć, gdyż Samsung lubi chwalić się rozkładanymi prototypami, tak samo jak Lenovo – swoją zakładaną na rękę bransoletą.

Film jednak rodzi kilka pytań, na które odpowiedzi poznamy pewnie dopiero w przyszłym roku. Czy Xiaomi spróbuje wyprzedzić konkurencję i zamierza zaprezentować światu pierwszy elastyczny, dopuszczony do sprzedaży smartfon? A jeśli postanowi poczekać, aż inni producenci wystrzelają się z pomysłów i dopiero wtedy uderzy ze swoim giętkim ekranem, to czy postanowi zdeklasować przeciwników ceną? Byłoby miło.

źródło: Verdict

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona