Xiaomi szykuje smartfon z naprawdę dużym ekranem. I przeprowadza ankietę, aby wybrać jego nazwę

Obecnie smartfonem z największym wyświetlaczem w portfolio Xiaomi jest Mi Note z ekranem o przekątnej 5,7 cala. Tymczasem pojawiła się plotka, że producent może szykować coś znacznie większego. Przeprowadzana jest także ankieta, która ma na celu wybranie nazwy dla tego kolosa.

Reklama

Na swoim oficjalnym profilu w serwisie Weibo marka pyta użytkowników, jakim przyrostkiem powinna zostać opatrzona kolejna nowość w jej portfolio. Do wyboru są cztery: Max, Pro, Plus i Big. Największą popularnością cieszą się pierwszy oraz ostatni, chociaż to właśnie Big przypadł do gustu największej liczbie respondentów.

Xiaomi Max Xiaomi Pro Xiaomi Plus Xiaomi Big ankieta poll

Powyższa ankieta wskazuje na to, że Xiaomi chce dodać do swojej oferty zupełnie nową linię. Plotki natomiast sugerują, że smartfon, którego nazwę wybiorą użytkownicy, zostanie wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz. Ma to być urządzenie flagowe, bowiem na jego „pokładzie” ma się znaleźć również czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820.

Z drugiej strony są doniesienia, głoszące, że będzie to pierwszy przedstawiciel nowej serii Redmi Max. Według nich, ma on zostać wyposażony w dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 (który ma na razie tylko Meizu Pro 6) oraz także 6,4-calowy wyświetlacz.

Jednak bez względu na to, pod jaką nazwą zadebiutuje to urządzenie, z całą pewnością znajdzie sporą liczbę nabywców. Fani marki bowiem na pewno czekają na taki smartfon, gdyż – jak wspomniałem na początku – na razie takiego w portfolio Xiaomi brak.

Źródło: GizmoChina