fot. Xiaomi

Czegoś takiego jeszcze nie było: urządzenia Xiaomi kupisz również w… Rossmannie

W Polsce nie brakuje sklepów, w których można kupić urządzenia Xiaomi. Niedługo do ich grona dołączy jednak sieć, której prawdopodobnie nikt by o to nie podejrzewał. Już wkrótce przez kilka dni sprzęty tej marki pojawią się na półkach w… Rossmannie.

Kto czasami robi zakupy w tej sieci drogerii doskonale wie, że nie sprzedaje ona wyłącznie kosmetyków, ale także artykuły spożywcze oraz niewielką elektronikę. Jeśli jednak pamięć mnie nie myli, jeszcze nigdy nie można było kupić w Rossmannie urządzeń Xiaomi.

Reklama

Sieć postanowiła zrobić wszystkim niespodziankę i za pośrednictwem ulotki reklamowej zapowiedziała, że wkrótce klienci będą mogli zakupić kilka sprzętów z oferty chińskiej marki. Wśród nich znajdują się m.in. smartfon Redmi 6A z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej za 349,99 złotych, opaska fitness Mi Band 3 za 119,99 złotych, głośnik Mi Bluetooth Speaker za 124,99 złotych i mysz Mi Portable Mouse za 74,99 złotych.

Oprócz tego, na sklepowych półkach sieci Rossman pojawią się także Mi Remote Control Drone Mini za 249,99 złotych, czujnik temperatury i wilgoci Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor za 49,99 złotych, czajnik MiJia Smart Temperature Control Kettle za 159,99 złotych, elektryczna szczoteczka MiJia Sonic Electric Toothbrush w komplecie z jedną końcówką za 139,99 złotych, plecak za 99,99 złotych i kostka Mi Fidget Cube Building Blocks za 9,99 złotych. W sprzedaży dostępne będą też końcówki do ww. szczoteczki do zębów.

Oferta promocyjna ma obowiązywać jednak tylko przez kilka dni, od 11 do 15 kwietnia 2019 roku. Może też się zdarzyć, że nie wszystkie urządzenia będzie można kupić w każdej drogerii sieci Rossmann, jak to dość często ma miejsce przy takich okazjach.

Źródło: Rossmann przez GSMOnline