Xiaomi Redmi Note zaoferuje nam 8-rdzeniowy procesor i 3 GB RAM'u za 165 dolarów?

Xiaomi Redmi Note zaoferuje nam 8-rdzeniowy procesor i 3 GB RAM-u za 165 dolarów?

Dołącz do dyskusji 0

Firmę Xiaomi zna większość fanów interesujących się smartfonami i tabletami. Mimo, iż produkty tej firmy oficjalnie sprzedawane są na razie tylko w Azji, to wiele osób na własną rękę sprowadza ich urządzenia. Nic w tym dziwnego, ponieważ Chińczycy oferują dobre wykonanie i świetne podzespoły za ułamek ceny, jaką musimy zapłacić za podobny sprzęt bardziej renomowanych firm. A teraz zbliża się następca phabletu Redmi Note, który zapowiada się świetnie!

O następcy Redmi Note pisał Wam już Przemek, ale teraz do sieci trafiło dużo więcej informacji. Ma on zostać wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Mediateka MT6595 pracujący w technologii big.LITTLE, 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 20,7-megapikselowy aparat fotograficzny (8 mpix na przednim panelu). Ekran będzie mieć 5,5 cala, ale nie znana jego rozdzielczość. Znajdziemy w nim także łączność 4G LTE oraz kontrolę gestów.

Procesor ten jest w stanie osiągnąć ponad 47 tysięcy punktów w AnTuTu, co tworzy nam z niego bardzo mocne urządzenie. A jeśli dorzucimy do tego przewidywane ceny, to sytuacja wygląda bajecznie. Odpowiednio za wersję z 16, 32 i 64 GB pamięci wbudowanej przyjdzie nam prawdopodobnie zapłacić 165, 215 i 245 dolarów. O jakość wykonania również bym się nie martwił, ponieważ miałem ostatnio przyjemność pobawić się trochę Xiaomi Mi4 i prezentuje się świetnie. Z takimi produktami Xiaomi może czekać na kolejne rekordy sprzedaży, nie sądzicie?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona