Szukasz Xiaomi Redmi Note 5 z oficjalnej dystrybucji w dobrej cenie? No to właśnie znalazłeś | Tabletowo.pl

Szukasz Xiaomi Redmi Note 5 z oficjalnej dystrybucji w dobrej cenie? No to właśnie znalazłeś

Dołącz do dyskusji 0

Urządzenia Xiaomi z oficjalnej polskiej dystrybucji są nieco droższe niż w te w sklepach, które importują je na własną rękę. Wyższa cena zniechęca niektórych do zakupu, ale właśnie pojawiła się okazja, żeby kupić Xiaomi Redmi Note 5 za naprawdę atrakcyjne kwoty. Używam tu liczby mnogiej, bowiem mówię zarówno o wersji 3 GB/32 GB, jak i 4 GB/64 GB.

Xiaomi Redmi Note 5 3 GB/32 GB standardowo kosztuje 899 złotych, natomiast model z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej 1049 złotych. I chociaż osobiście uważam, że to naprawdę świetna oferta, to niektórzy mimo wszystko mogą kręcić nosem twierdząc, iż w innych sklepach da się je kupić taniej. Tak, owszem, ale nie z oficjalnej polskiej dystrybucji, którą z wielu względów uważam za najpewniejszą.

Jeden ze sklepów, a dokładniej Media Expert, który także sprzedaje urządzenia Xiaomi z oficjalnej polskiej dystrybucji, przecenił jednak kilka wersji Xiaomi Redmi Note 5:

Chociaż obniżki sięgają maksymalnie 129,13 złotych, to moim zdaniem powinno to wystarczyć, aby przekonać Was do zakupu Xiaomi Redmi Note 5. W dodatku nie radziłbym zwlekać, bowiem nie wiadomo, jak długo powyższe ceny się utrzymają i kiedy wrócą do pierwotnego poziomu. Tym bardziej, że to naprawdę porządny smartfon i w takich pieniądzach właściwie bezkonkurencyjny (aczkolwiek nie pozbawiony wad, z których osobiście za największą uważam brak NFC – na resztę za taką kasę można przymknąć oko).

Polecamy również:

Recenzja Xiaomi Redmi Note 5 – miewa gorsze chwile, ale to dobry wybór w swojej cenie

Źródło: gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona