Xiaomi Redmi Note 3 Pro otrzymuje aktualizację do MIUI 8.1.1, opartego na Androidzie 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Xiaomi Redmi Note 3 Pro otrzymuje aktualizację do MIUI 8.1.1, opartego na Androidzie 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Choć MIUI, podobnie, jak wiele innych nakładek chińskich producentów, jest bardzo „autonomicznym” tworem, nie oznacza to, że Xiaomi cały czas bazuje na tej samej wersji Androida. Potwierdza to fakt, że właściciele Redmi Note 3 Pro otrzymują właśnie aktualizację do MIUI 8.1.1, opartego na Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

Jest to wersja Stable, przeznaczona dla wersji Global. Producent udostępnia ją przez OTA, więc z biegiem czasu kolejni użytkownicy tego modelu będą otrzymywać powiadomienie o możliwości jej pobrania i zainstalowania. Trzeba jednak pamiętać, że aktualizacja waży 1,3GB, więc należy wcześniej zapewnić dla niej odpowiednią ilość miejsca.

Xiaomi Redmi Note 3 z MIUI 8.1, bazującym na Androidzie 6.0.1 Marshmallow

Jak zawsze, proces udostępniania każdej aktualizacji przebiega etapami, więc jeśli jesteście posiadaczami Redmi Note 3 Pro i jeszcze nie dostaliście stosownego powiadomienia, po prostu musicie uzbroić się w cierpliwość i chwilę na nią poczekać. Na pewno Was nie ominie.

Trzeba mieć też na uwadze, że cały czas jest tu mowa o Redmi Note 3 Pro, czyli smartfona z sześciordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 650. Wersja „podstawowa”, tj. Redmi Note 3 z ośmiordzeniowym MediaTekiem Helio X10, wciąż czeka.

Źródło: GSMArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona