Xiaomi Redmi 5 (fot. Xiaomi)

I to jest dobra cena: Xiaomi Redmi 5 w wersji 3/32 GB po weekendzie za 599 złotych!

Nie dalej jak wczoraj na łamach Tabletowo opublikowałam porównanie najciekawszych (moim zdaniem) smartfonów do 600 złotych, które albo zadebiutowały w tym roku, albo w ciągu ostatnich prawie już dziewięciu miesięcy trafiły do sprzedaży na naszym rynku. Wśród nich pojawił się Xiaomi Redmi 5 i adnotacja, że w lepszej wersji, tj. 3/32 GB w cenie, która łapie się pod zestawienie, pojawia się wyłącznie w promocjach. I oto jedna z nich nadeszła!

Jak wspominałam w przywoływanym porównaniu (do zapoznania się z którym serdecznie zapraszam), Redmi 5 w Polsce dostępny jest w dwóch wariantach: 2/16 GB za ok. 569 złotych w oficjalnej dystrybucji oraz 3/32 GB za ok. 679 złotych. Różnica w cenie zauważalna – stówka piechotą przecież nie chodzi. Jeśli jednak zapytalibyście mnie, czy warto dołożyć te 110 złotych do droższego wariantu, powiedziałabym, że jak najbardziej tak.

Reklama

Tym bardziej cieszy fakt, że w poniedziałek, tj. 27 sierpnia, w oficjalnym sklepie Xiaomi, mi-home.pl, będzie można kupić niebieskiego Xiaomi Redmi 5 3/32 GB za 599 złotych. Jeśli zatem ktoś zastanawia się akurat teraz nad wejściem w posiadanie tego modelu, niechaj bez wahania dołoży 30 złotych do tańszego wariantu, by móc cieszyć się dwukrotnie większą przestrzenią na pliki i nieco lepszym zarządzaniem pamięcią operacyjną.

Jeśli jeszcze macie jakiekolwiek wątpliwości co do Redmi 5, zajrzyjcie do porównania, do którego tak często się odnoszę, i zobaczcie, jak wypada ten model na tle innych propozycji do 600 złotych. W skrócie: trudno znaleźć dla niego godną konkurencję w tej półce cenowej.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/23/jaki-smartfon-kupic-do-600-zlotych-porownanie

A to nie koniec promocji. Dzień później, tj. 28 sierpnia, w promocji dostępną będą słuchawki nauszne Mi Headphones Comfort w cenie wynoszącej 99 złotych.

Obie wyprzedaże błyskawiczne rozpoczynać się będą o godzinie 10:00 i potrwają – jak słusznie zabezpiecza się sklep – do północy lub do wyczerpania zapasów.

Jedna uwaga na koniec: jasne, wszystkie urządzenia Xiaomi można kupić jeszcze taniej na Allegro (z różnych, niekoniecznie sprawdzonych źródeł) lub bezpośrednio z Chin, ale zawsze staramy się podawać Wam ceny z oficjalnej dystrybucji, w której to kupiony sprzęt otrzymujecie do ręki bez zbędnego oczekiwania i, co więcej, nie musicie martwić się o gwarancję.

źródło: informacja prasowa Xiaomi