Xiaomi Redmi 4 ze Snapdragonem 625 zadebiutuje już 25 sierpnia? | Tabletowo.pl

Xiaomi Redmi 4 ze Snapdragonem 625 zadebiutuje już 25 sierpnia?

Dołącz do dyskusji 0

Redmi 3 zadebiutował w styczniu 2016 roku. Wygląda na to, że Xiaomi nie zamierza czekać pełnych 12 miesięcy, aby zaprezentować jego następcę. Redmi 4 mamy (podobno) zobaczyć już 25 sierpnia.

O samym smartfonie wiemy całkiem sporo, więc w sumie jego rychły debiut jest prawdopodobny. Urządzenie pojawiło się nawet w Geekbench, potwierdzając część swojej specyfikacji. Redmi 4 zostanie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz z układem graficznym Adreno 506, 3GB RAM oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow.

Xiaomi Redmi 4 w Geekbench

Xiaomi Redmi 4 w Geekbench

Xiaomi Redmi 4 pojawi się jednak również w wersji z 2GB RAM i ta otrzyma też 16GB pamięci wewnętrznej. Wyżej wymieniona powinna mieć 32GB przestrzeń na pliki. Jednak w obu przypadkach będzie możną ją rozszerzyć przy pomocy karty microSD.

W smartfonie nie powinno też zabraknąć 5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości HD (720×1280), aparatów 13 Mpix (tył) i 5 Mpix lub 8 Mpix na przodzie oraz akumulatora o pojemności (co najmniej) 4000 mAh. Znajdzie się również miejsce dla czytnika linii papilarnych.

Sporą metamorfozę przejdzie z kolei obudowa. Jej nowy wygląd możecie zobaczyć na powyższych i poniższych zdjęciach.

Xiaomi Redmi 4

Źródło: GizmoChina, Geekbench przez PriceRajaGSMArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona