Xiaomi Redmi 4 na nowych zdjęciach prezentuje się z każdej strony 19

Xiaomi Redmi 4 na nowych zdjęciach prezentuje się z każdej strony

Do sieci wyciekły właśnie kolejne zdjęcia Xiaomi Redmi 4. Może to potwierdzać zbliżającą się premierę, która podobno ma mieć miejsce już za tydzień, 25 sierpnia.

Nie są to pierwsze fotografie Xiaomi Redmi 4. Już kilka razy mieliśmy okazję zobaczyć ten smartfon. Wszystkie przecieki na temat tego modelu są jednak ze sobą w 100% zgodne, więc już teraz spokojnie możemy powiedzieć, że wiemy, jak będzie wyglądał następca Redmi 3.

A zmian względem poprzednika mimo wszystko jest dość sporo. Xiaomi zdecydowało się na klasykę. Redmi 4 pod względem designu jest podobny do wielu innych propozycji ze średniej półki, co widać szczególnie na panelu tylnym – jest on całkowicie gładki, na dole biegnie plastikowa wstawka, zaś na górze mamy gruby pasek z tego samego materiału. Reszta obudowy jest metalowa. Na tyle znalazł się też okrągły czytnik linii papilarnych.

Można także zauważyć, że grill, za którym skrywał się głośnik, przeniesiono na dolną krawędź. Tutaj możecie zobaczyć, że są na niej dwie kratki. Nie ma się jednak co spodziewać dwóch głośników – za drugą na pewno umieszczono mikrofon do rozmów.

Na temat specyfikacji Xiaomi Redmi 4 wiemy natomiast, że ma się w niej zawierać m.in. ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz z układem graficznym Adreno 506, 2GB lub 3GB RAM, 16GB lub 32GB pamięci wewnętrznej (+ microSD) oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow z nakładką MIUI.

Źródło: Playfuldroid!