fot. Nietjuh / Pixabay

Kochacie Xiaomi, a Xiaomi kocha Was – dlatego przygotowało specjalną promocję na Walentynki

Aż chce się powiedzieć: „Love is in the air”, bowiem wszystko wokół przypomina, że zbliża się międzynarodowe święto zakochanych. Z okazji Walentynek specjalną ofertę postanowiło przygotować też Xiaomi i przecenić kilka propozycji ze swojego portfolio. Kto wie, może któraś z nich stanie się prezentem dla drugiej połówki na 14 lutego?

W promocji będzie można kupić taniej w sumie sześć różnych produktów. Oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce, ABC Data S.A., określa tę akcję „Walentynkową wyprzedażą”. Rozpocznie się ona jutro o godzinie 10:00 i potrwa do 14 lutego do godziny 23:59. Przygotowane propozycje w obniżonych cenach będą dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie stacjonarnym Mi Store w C.H. Arkadia w Warszawie.

Reklama

Walentynkowa wyprzedaż Xiaomi – lista produktów

Pierwszą wymienioną przez dystrybutora jest oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S wraz z zapasowym filtrem antybakteryjnym HEPA za 799 złotych (zamiast 868 złotych). Nie jest to jednak atrakcyjna oferta, ponieważ taki zestaw bez żadnej promocji da się kupić w jednym z popularnych sklepów za 738 złotych!

oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2S (fot. Xiaomi)

W Walentynkowej wyprzedaży będzie też można kupić opaskę Xiaomi Mi Band 3 wraz z dwoma dodatkowymi paskami (niebieskim i czerwonym) za 149 złotych. Tyle standardowo kosztuje samo urządzenie w sklepie Mi-home.pl (z czarnym paskiem), a za każdą dodatkową opaskę trzeba zapłacić 19,99 złotych. Jeśli natomiast ktoś nie potrzebuje dodatkowych pasków, to opaskę można kupić bez promocji taniej w innych sklepach (i cały czas w oficjalnej dystrybucji).

Recenzja Xiaomi Mi Band 3. Czy na taką opaskę czekaliśmy?

Kolejne cztery propozycje są natomiast już naprawdę opłacalne, ponieważ po rabacie cena jest najniższa na rynku:

  • Mi Power Bank Pro Gold 10000 mAh za 99 złotych (zamiast 129 złotych)
  • lampka nocna RGB Mi Bedside Lamp Gold za 199 złotych (zamiast 249 złotych)
  • zestaw ręczników ZSH Face & Bath Towels za 149 złotych (zamiast 199 złotych)
  • poduszka podróżna 8H Travel U-Shaped Pillow (Grey/Beige) za 59 złotych (zamiast 79 złotych)
lampka nocna RGB Xiaomi Mi Bedside Lamp (fot. Xiaomi)

Wyprzedaż błyskawiczna we wtorek 12 lutego

ABC Data S.A. przy okazji poinformowało, że w najbliższy wtorek, 12 lutego 2019 roku, o godzinie 10:00 wystartuje wyprzedaż błyskawiczna głośnika Mi Bluetooth Speaker Basic 2 White. Tego dnia urządzenie będzie można kupić za 69 złotych, podczas gdy jego regularna cena to 99 złotych. Flash Sale potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: informacja prasowa