Xiaomi Mi5 będzie kosztować 325 dolarów, a Meizu MX5 dostanie 2 ekrany i aparat 41 Mpix? | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi5 będzie kosztować 325 dolarów, a Meizu MX5 dostanie 2 ekrany i aparat 41 Mpix?

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli chodzi o chińskie firmy to jednymi z najważniejszych są obecnie Xiaomi oraz Meizu. Obie zaliczają świetnie wyniki i, co jeszcze ważniejsze, pokazują doskonałe produkty. Zarówno Xiaomi Mi4, jak i Meizu MX4 znalazły sporo chętnych, ale ich następcy będą prawdopodobnie dużo lepsi.

Zacznijmy od Xiaomi Mi5, o którym na razie wiadomo nieco więcej. Pojawił się on już na pierwszych zdjęciach w sieci, a najnowsze przecieki informują, że będzie wyposażony w 8-rdzeniowy i 64-bitowy procesor Snapdragon 810 oraz 5,7-calowy ekran QuadHD (2560 x 1440 pikseli). Jednak jedną z największych zalet ma być cena, która wyniesie jedynie 325 dolarów!

Meizu-MX5

Możliwe jednak, że jeszcze ciekawszym wyborem będzie Meizu MX5, który oczywiście także będzie miał topową specyfikację. Zapewne jego cena, jak i podzespoły, będą podobne do tych użytych w produkcie Xiaomi. Jednak ma on mieć dwie inne zalety. Pierwszą będzie 41-megapikselowy aparat, a drugą kolejny ekran. Nie wiadomo na razie nic więcej na ten temat, ale jeśli MX5 dostałoby drugi ekran to możliwe, że znajdowałby się on na tylnym panelu i zostałby wykonany w technologii E-Ink.

Zdecydowanie są to ciekawe doniesienie i warto będzie bliżej się przyjrzeć tym produktom, jak już pojawią się na rynku.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona