Xiaomi Mi4 będzie metalowy i zobaczy go już 22 lipca? | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi4 będzie metalowy i zobaczy go już 22 lipca?

Dołącz do dyskusji 0

Nawet jeśli nie interesujecie się chińskimi sprzętami to warto wiedzieć co się dzieje u Xiaomi. Nie bez powodu ta firma nazywana jest chińskim Apple. Jej produkty często są marzeniem fanów nowych technologii nie tylko w Państwie Środka, ale również u nas. Dlatego z wielką niecierpliwością czekam na 22 lipca, ponieważ to właśnie wtedy ma zostać pokazane coś nowego.

Xiaomi wysłało informacje, w której zapowiedziało, że 22 lipca zaprezentuje coś nowego i będzie to wykonane z metalu. Oczywiście nie trudno się domyślić, że „4” na zapowiedzi oznacza phablet Xiaomi Mi4, który będzie nowym flagowcem chińskiej firmy. Nie wiadomo czy oprócz niego zostanie pokazane coś jeszcze.

Jednak wracając do tego phabletu to będzie on mieć prawdopodobnie 5,2-calowy ekran HD, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, 13-megapikselowy aparat, łączność LTE oraz 16 lub 64 GB pojemności. Zastanawiająca w tej plotce jest rozdzielczość ekranu, ponieważ bardziej prawdopodobne byłoby FullHD. Możliwe jednak, że Chińczycy chcą zrobić z tego swój atut i pokazać bezsens QuadHD w takich małych wyświetlaczach. Jeśli chodzi o procesor będzie to prawdopodobnie jedna z nowych jednostek Qualcomm’a, czyli Snapdragon 801 lub 805, ale możliwym rozwiązaniem jest także Tegra K1.

Xiaomi-Mi4-Tease-Banner

Oczywiście musimy zaczekać na potwierdzenie tych plotek, ale wydają się one bardzo prawdopodobne. Jedynie rozdzielczość HD mi nie pasuje do całości i wydaje mi się, że Xiaomi zdecyduje się na FullHD, co będzie dobrym kompromisem. A Wy czego oczekujecie od nadchodzącego phabletu chińskiej firmy?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona