Xiaomi Mi3S będzie miał Snapdragona 801 i ulepszoną obudowę | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi3S będzie miał Snapdragona 801 i ulepszoną obudowę

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi-Mi3S-Snapdragon-801-soon

Mi3 jest bardzo ciekawym urządzeniem, jedną nogą jest w kategorii przerośniętych smartfonów, ale w ofercie Xiaomi figuruje jako smartfon. Producent zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o Mi3S, czyli ulepszoną wersję jakże pozytywnie przyjętego Mi3.

Nie bez kozery Xiaomi jest nazywane chińskim Apple. Firma nie stara się sprzedawać masowo urządzeń, ma wypracowaną taktykę i serwuje nad wyraz dopieszczone urządzenia wraz ze zmodyfikowanym Androidem, który w niewielu miejscach przypomina zielonego robocika.

Mi3S będzie oferować najmocniejszy obecnie dostępny procesor Snapdragon 801, o nieznanym – jak dotąd – taktowaniu. SoC będzie miało do dyspozycji 3 GB pamięci RAM. Nie zabraknie łączności LTE, a za jakość zdjęć będzie odpowiadać 13-megapikselowa matryca. Przednia kamera będzie miała 8 Mpix.

Według chińskiego myDrive ekran będzie miał 5-cali i rozdzielczość Full HD. Zmiany mają objąć obudowę, według źródła można je podsumować jako „więcej metalu”. Nie sądzę, aby obudowa Mi3S była w całości metalowa, aczkolwiek gdyby okazało się to prawdą – byłbym pozytywnie zaskoczony.

Mówi się, że Xiaomi będzie serwować Mi3S za 320 dolarów (1,999 CNY). Jest to kwota na dzień dzisiejszy nieprzekraczająca tysiąca złotych. Niestety, na razie nie wiemy nic na temat dostępność urządzenia. Pozostaje nam czekać i mieć nadzieje, że cena nie okaże się wyższa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona