W przyszłą sobotę otwarty zostanie kolejny Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu | Tabletowo.pl

W przyszłą sobotę otwarty zostanie kolejny Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu

Dołącz do dyskusji 0

Pierwszy oficjalny salon Xiaomi został otwarty w Krakowie. Drugi natomiast w Warszawie. Już w przyszłą sobotę, 21 lipca 2018 roku, na mapie Polski pojawi się trzeci Xiaomi Mi Store. Gdzie? We Wrocławiu.

Lekko ponad rok temu otworzono Mi Zone w Warszawie. Była to mała wysepka, na której klienci mogli sprawdzić na żywo produkty chińskiego producenta i oczywiście zrobić zakupy. Na otwarcie przybyło liczne grono zainteresowanych, lecz na pełnoprawny salon musieliśmy trochę poczekać.

Został on otwarty 24 marca 2018 roku w Krakowie. Wtedy po raz pierwszy na własne oczy mogliśmy zobaczyć, dlaczego Xiaomi nazywane jest „chińskim Apple”. Mianowicie, wystarczy spojrzeć na salon Mi Store i od razu widać, że jego stylistyka jest inspirowana Apple Store.

Xiaomi Mi Store w Krakowie (fot. Mi Polska)

Kolejny Mi Store pojawi się we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim, na poziomie 0. Otwarcie będzie miało miejsce za lekko ponad tydzień – 21 lipca 2018 roku o godzinie 11:00.

Do tej pory nierozłącznym elementem otwarcia salonów Xiaomi były tłumy osób, przyciągane licznymi niespodziankami, m.in. bonami upominkowymi czy urządzeniami w specjalnych cenach. Wydaje mi się, że i tym razem zostaną przyszykowane dla odwiedzających atrakcyjne promocje. Niestety, na razie nie zostały ujawnione żadne informacje na ten temat.

fot. Mi Store Polska

Gdy jednak spojrzymy na powyższą grafikę, możemy na niej zauważyć 5 produktów Xiaomi. Może jest to mała podpowiedź i to właśnie one będą dostępne w niższych cenach?

Źródło: Spider’s Web 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona