Xiaomi Mi Pad już niebawem będzie dostępny w wersji 64 GB | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi Pad już niebawem będzie dostępny w wersji 64 GB

Dołącz do dyskusji 0

W maju tego roku firma Xiaomi zaprezentowała model Mi Pad, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Producent poinformował, że już za kilka dni na rynek zostanie wypuszczona wersji 64 GB.

Xiaomi Mi Pad z pamięcią wewnętrzną 64GB zostanie wprowadzony do sprzedaży już 22 lipca, więc za dwa dni. Co ciekawe, będzie on kosztował jedynie o 30 dolarów więcej od wersji 16 GB.

Xiaomi-MiPad1

Przypomnijmy, że Mi Pad wyposażony został w 7,9-calowy wyświetlacz IPS pracujący z rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli, czyli identyczny, jak w iPadzie mini Retina, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, czterordzeniowy układ Nvidia Tegra K1 2,2 GHz, baterię o pojemności 6700 mAh oraz dwie kamerki (przednia 5 megapikseli oraz tylna 8 megapikseli).

Trzeba przyznać, że wprowadzenie wariantu 64 GB jest bardzo ciekawym posunięciem ze strony producenta i to jeszcze w tak korzystnej cenie. Różnica kilkudziesięciu dolarów pomiędzy wersjami dodaje dodatkowej atrakcyjności temu tabletowi. Sam chętnie stałbym się jego posiadaczem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona