Nareszcie - zapowiedziano premierę tabletu od Xiaomi. Mi Pad 4 zadebiutuje 25 czerwca 19

Nareszcie – zapowiedziano premierę tabletu od Xiaomi. Mi Pad 4 zadebiutuje 25 czerwca

Od pojawienia się na rynku Xiaomi Mi Pad 3 minął już rok, zatem całkiem słusznie spodziewamy się jego następcy. Producent podał już datę premiery nowego tabletu – zobaczymy go w najbliższy poniedziałek.

Informacja o terminie prezentacji Xiaomi Mi Pad 4 pojawiła się na firmowym koncie Xiaomi na chińskim portalu społecznościowym Weibo. 

Nareszcie - zapowiedziano premierę tabletu od Xiaomi. Mi Pad 4 zadebiutuje 25 czerwca 21

O specyfikacji urządzenia wiadomo niewiele. Znaki zapytania mnożą się w szybkim tempie. Według forum XDA Developers, Mi Pad 4 dostanie procesor Snapdragon 660. Byłoby to pewnym novum, gdyż w tej serii tabletów nigdy dotąd nie widzieliśmy układów od Qualcomma.

Sprzęt miałby zostać wyposażony w wyświetlacz o gęstości pikseli 320 PPI oraz w baterię o pojemności 6000 mAh. Specyfikację uzupełnią aparaty: główny, o rozdzielczości 13 Mpix oraz przedni, z matrycą 5 Mpix.

Rzecz jasna są to tylko przecieki, więc na ten moment jedyną pewną informacją jest to, że Mi Pad 4 zostanie zaprezentowany za kilka dni. Muszę jednak powiedzieć, że ciekaw jestem, co zaoferuje Xiaomi i – przede wszystkim – w jakiej cenie. Nowy, niedrogi, a dobrze wyposażony tablet mógłby być nawet przyjemnym nabytkiem.

Przy okazji warto przypomnieć, że tego samego dnia – 25 czerwca – Xiaomi pokaże również nowy smartfon: Redmi 6 Pro.

Nareszcie - zapowiedziano premierę tabletu od Xiaomi. Mi Pad 4 zadebiutuje 25 czerwca 23

https://www.tabletowo.pl/2018/04/26/xiaomi-mi-pad-4-ze-snapdragonem/

źródło: Weibo, GizChina przez GSMarena
na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi Pad 3