Xiaomi Mi Note 3 – wstępna specyfikacja i cena | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi Note 3 – wstępna specyfikacja i cena

Dołącz do dyskusji 0

Do premiery Mi Note 3 pozostaje jeszcze kupa czasu (co najmniej pół roku), jednak właśnie inaugurujemy festiwal przecieków na jego temat. Pierwszy informuje o domniemanej specyfikacji smartfona, a nawet wspomina o sugerowanej cenie.

Oczywiście należy podchodzić do niego z odpowiednią dozą rezerwy, jednak mimo wszystko warto go odnotować. Więc do rzeczy: Mi Note 3, jak można się było spodziewać, napędzać ma ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 z układem graficznym Adreno 540. Użytkownik do swojej dyspozycji dostanie również do 8GB RAM i 128GB lub 256GB pamięci wewnętrznej (w zależności od wersji).

Ekran w Mi Note 3 ma mieć przekątną 5,7 cala i rozdzielczość QHD. Dla porównania, poprzednik, czyli Mi Note 2, ma także 5,7-calowy wyświetlacz, ale Full HD (1080×1920). Xiaomi pozostawi obustronnie zakrzywiony panel AMOLED. Pojemność akumulatora również się nie zmieni – ogniwo ma mieć 4070 mAh. W sumie trudno by było oczekiwać w tej kwestii zmiany.

Według informacji, jakie udało się pozyskać serwisowi źródłowemu, Mi Note 3 ma kosztować około 750 dolarów, czyli równowartość około trzech tysięcy złotych. Mówi się też o premierze już w drugim kwartale 2017 roku, jednak według mnie to zdecydowanie za szybko i spodziewałbym się jej w okolicach września-października (czyli rok po debiucie Mi Note 2).

*Na grafice tytułowej Xiaomi Mi Note 2

Źródło: GizChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona