Xiaomi Mi Note 2 w trzech wersjach

Najnowsze doniesienia na temat Xiaomi Mi Note 2 – trzy wersje smartfonu, w tym jedna z zakrzywionymi krawędziami. Przejdźmy do pozostałych szczegółów.

Reklama

Firma Xiaomi pracuje nad następcą Mi Note. Już niebawem powinien ukazać się smartfon Mi Note 2, a jeszcze konkretniej – trzy jego wersje. Tak przynajmniej wynika z dotychczasowych pogłosek. Każda z nich będzie się nieco różniła od kolejnej.

W wersji podstawowej otrzymamy telefon z przewidywalnymi ustawieniami, a także „topowym procesorem”. Wersja wyższa wyposażona zostanie dodatkowo w podwójną kamerę, a także możliwość super szybkiego ładowania baterii. Ostatnia, trzecia wersja Mi Note 2, ma różnić się od dwóch pozostałych zagiętymi krawędziami ekranu. Na podobieństwo Samsunga Galaxy S7 edge.

Niestety, jak dotąd nie mamy więcej informacji na temat szczegółowej specyfikacji Mi Note 2. Przypuszcza się, że telefon miałby pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy. Sprzętowo smartfon powinien dorównywać przygotowywanemu Samsungowi Galaxy Note 7. Więcej jednak na ten temat nie wiadomo. Jeżeli jednak pogłoski są prawdziwe, wkrótce powinny pojawić się kolejne, bardziej szczegółowe doniesienia.

Źródło: GizmoChina