Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem i podwójnym aparatem na renderach

Xiaomi Mi Note 2 na pewno będzie ciekawym flagowcem. Jest to jednak uzasadnione, ponieważ konkurencja nie śpi i też szykuje swoje, równie mocne, propozycje. Nadchodzący smartfon zmierzy się na rynku m.in. z nowym high-endem Meizu, iPhone’em 7 Plus oraz Samsungiem Galaxy Note 7. W sieci pojawiły się właśnie nowe rendery tego modelu, choć nie ma jeszcze pewności, że pokryją się one z rzeczywistością.

Reklama

Xiaomi Mi Note 2 na grafikach prezentuje się naprawdę okazale: duży, obustronnie zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala i podwójny aparat główny robią wrażenie. Metalowa ramka i szkło na panelu tylnym dodają elegancji urządzeniu – od razu widać, że mamy do czynienia z propozycją z najwyższej półki.

Problem w tym, że powyższe rendery nie muszą pokryć się z rzeczywistością. Owszem, mówi się o zastosowaniu obustronnie zakrzywionego wyświetlacza, lecz tylko w jednym z wariantów – a mają być trzy. Podwójny aparat również stoi pod znakiem zapytania, ponieważ ostatnio wspominało się o jednym, 16 Mpix obiektywie. Z kolei inne przecieki donosiły, że owszem, Xiaomi Mi Note 2 otrzyma takie rozwiązanie, ale też nie we wszystkich wersjach (i – żeby było śmieszniej – nie w tej, z zakrzywionym ekranem).

Nieścisłości jest więc dość sporo, dlatego na obecną chwilę warto wstrzymać się z nadmiernym entuzjazmem.

Źródło: GizmoChina