Nareszcie wiemy, kiedy zadebiutuje Xiaomi Mi Note 2! | Tabletowo.pl

Nareszcie wiemy, kiedy zadebiutuje Xiaomi Mi Note 2!

Dołącz do dyskusji 0

Nareszcie dowiedzieliśmy się, kiedy Xiaomi zaprezentuje Mi Note 2. Smartfon zadebiutuje za dosłownie kilka dni – 25 października, czyli w następny wtorek. Nie oznacza to jednak końca przecieków na temat tego modelu. Cały czas pojawiają się kolejne i ich wartki strumień wyschnie dopiero na kilka godzin przed oficjalną prezentacją.

Pierwsze z najświeższych doniesień dotyczy wyświetlacza, zastosowanego w Mi Note 2. Zgodne z wieloma przeciekami, ma być on obustronnie zakrzywiony i wykonany w technologii AMOLED. Jednak za jego produkcję nie odpowiada Samsung, a LG. Jest to pierwsze takie zamówienie, realizowane przez tego producenta i pierwszy owoc poczynionych niedawno przez niego inwestycji.

Drugi przeciek należy natomiast traktować z dużym przymrużeniem oka, ponieważ jest bardzo mało prawdopodobne, że pokryje się z rzeczywistością. A chodzi o to, że do sieci wyciekły zdjęcia oraz rendery smartfona z ultracienkimi ramkami wokół wyświetlacza. Co prawda dwie pierwsze fotografie mogłyby sugerować, że urządzenie naprawdę trafi na rynek (i to w dodatku jako Xiaomi Mi Note 2), ale najpewniej jest to tylko prototyp i nie trafi do masowej produkcji. A przynajmniej jeszcze nie teraz.

Aktualizacja:

Jak się można było spodziewać, właśnie pojawił się kolejny przeciek na temat Xiaomi Mi Note 2, a dokładniej mówiąc, dotyczący jego prawdopodobnej ceny. Wcześniej mówiło się, że smartfon ma kosztować 4000 juanów. Tymczasem widoczna poniżej grafika sugeruje, że jego zakup będzie się wiązał z wydaniem aż 5699 juanów, czyli równowartości około 3400 złotych! Sprzedaż podobno ma ruszyć 1 listopada, czyli tydzień po premierze.

xiaomi-mi-note-2-cena

Źródło: MyDriversMyDrivers przez Android Headlines, Xiaomi Today, GizmoChina, GizmoChina, AndroidPure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona