Xiaomi Mi Note 2 na (nie)oficjalnym teaserze | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi Note 2 na (nie)oficjalnym teaserze

Dołącz do dyskusji 0

Do sieci wyciekł właśnie (rzekomo) oficjalny teaser, zapowiadający premierę Mi Note 2. Jest on utrzymany w tym samym stylu, co zapowiedzi Mi 5S i Mi 5S Plus, i zdradza, że smartfon otrzyma podwójny aparat główny.

Trzeba pamiętać, że grafika została opublikowana na chińskim portalu społecznościowym Weibo nie przez Xiaomi, tylko przez innego użytkownika. Dlatego do jej wiarygodności należy podchodzić z dystansem. Mnie osobiście wygląda ona na fake, ponieważ wątpliwe, żeby w identyczny spośób zapowiadano kolejne po Mi 5S i Mi 5S Plus urządzenie. Zwłaszcza, że należy ono do innej linii produktowej. Poza tym (w mojej ocenie) teaser zdradza zbyt wiele.

Ostatnio też pojawiło się lekkie zamieszanie, odnośnie terminu premiery Mi Note 2. Znany i poważany chiński analityk Pan Jiutang jest zdania, że smartfon zadebiutuje pod koniec października. Niedługo potem (również na Weibo) pojawiła się natomiast informacja, że Xiaomi może wstrzymać się z prezentacją do listopada.

Teraz jednak użytkownik, który opublikował widoczny wyżej teaser, napisał też, że Mi Note 2 zobaczymy jeszcze w tym miesiącu, ponieważ Xiaomi chce się wyrobić przed premierą Huawei Mate 9 – a ta, jak już wiemy, ma mieć miejsce 3 listopada.

Specyfikacja Mi Note 2 wciąż owiana jest tajemnicą, jednak wielokrotnie powtarzają się informacje o 5,7-calowym, obustronnie zakrzywionym wyświetlaczu o rozdzielczości QHD (1440×2560), czterordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 821 z układem graficznym Adreno 530, 6GB RAM i podwójnym aparacie głównym.

Źródło: Playfuldroid!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona