Xiaomi Mi Mix 3 (fot. @donovansung)

Wiadomo już, kiedy zadebiutują Xiaomi Mi Mix 3 i gamingowy Black Shark 2

W przyszłym tygodniu będą miały miejsce dwie ważne dla Xiaomi premiery smartfonów. Zostaną zaprezentowane długo wyczekiwane telefony Mi Mix 3 oraz przeznaczony dla graczy Black Shark 2.

Xiaomi Mi Mix 3

Na chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawiła się grafika zapowiadająca konferencję Xiaomi poświęconą nowemu flagowcowi firmy – Mi Mix 3. Datę ustalono na 25 października, a więc przyszły czwartek.

Reklama

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, będziemy mieli do czynienia z pewną nowością u tego producenta: w smartfonie pojawi się mechanizm przesuwanego panelu z ekranem. W ten sposób Xiaomi zamierza ukryć przedni aparat urządzenia, a może nawet i głośnik do rozmów.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/30/smartfon-xiaomi-mi-mix-3-zdjecie-wyglad-design/

Xiaomi Black Shark 2

Nowy smartfon dla graczy od Xiaomi to wciąż dość spora zagadka – na przykład nadal nie wiemy, jak będzie wyglądać front urządzenia, choć jesteśmy pewni, że urządzenie zostanie wyposażone w kolorowe diody RGB.

Do plakatu ogłaszającego datę premiery Black Shark 2 dotarła redakcja MySmartPrice, ale nie można być w 100% pewnym, że jest on autentyczny, dopóki nie pojawi się w oficjalnych kanałach społecznościowych Xiaomi.

Jak jednak wynika z obrazka, Black Sharka 2 mamy zobaczyć już za tydzień, 23 października. To dwa dni przed premierą Mi Mixa 3.

https://www.tabletowo.pl/2018/10/12/smartfon-dla-graczy-xiaomi-black-shark-2-na-filmie/

źródło: Weibo (1), MySmartPrice przez GSMarena (1) i (2)