Ten film o Xiaomi Mi Mix 2S nagrywany był krzesłem, ale wyraźnie widać na nim wycięcie w rogu ekranu | Tabletowo.pl

Ten film o Xiaomi Mi Mix 2S nagrywany był krzesłem, ale wyraźnie widać na nim wycięcie w rogu ekranu

Dołącz do dyskusji 0

27 marca – tę datę warto gdzieś sobie zapisać. Tego dnia zobaczymy nowe smarfony Huawei, ale także Vivo V9 oraz Xiaomi Mi Mix 2S. Ten ostatni jest do pewnego stopnia tajemnicą, gdyż raz po raz w sieci pojawiają się grafiki ukazujące ten smartfon, jednak nie wszystkie są ze sobą zgodne. Najwięcej wątpliwości budzi wycięcie na kamerę przednią – ale nie w górnej, centralnej części ekranu, a w jego rogu.

Xiaomi Mi Mix 2S ma być urządzeniem mocarnym – ze Snapdragonem 845 od Qualcomma, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej. Tu nie będzie żadnych kompromisów. Podobnie ma się rzecz przedstawiać z zastosowanymi materiałami – korpus smartfona ma być ceramiczny, a główny aparat to duet dwóch matryc 12 Mpix.

Bezprzewodowe ładowanie w Xiaomi Mi Mix 2S jest raczej pewne

Dotychczasowe plotki mówią również o inteligentnym oprogramowaniu aparatu, ładowaniu bezprzewodowym czy możliwym wyposażeniu smartfon w czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem. Osobiście ciekawi mnie jednak inny, najbardziej widoczny aspekt budowy tego smartfona: wyświetlacz.

Ten ma mieć przekątną 5,99 cala i jeszcze bardziej charakterystyczne wycięcie na aparat przedni niż urządzenia konkurencji – w prawym górnym rogu. W oprogramowaniu Xiaomi Mi Mix 2S znajdują się zapisy o kamerce na ramce pod wyświetlaczem, więc tym bardziej zastanawiający jest poniższy film. Jeśli jest prawdziwy, to z jakim urządzeniem mamy do czynienia? Może jest to jeden z prototypów Mi Mix 2S, z którego rozwijania zrezygnowano?

Wszystko jest możliwe. Na ten moment trudno nawet powiedzieć, jak finalnie będzie wyglądał nowy Mi Mix, skoro mamy do czynienia z różnymi wykluczającymi się tropami. Film, choć tragicznej jakości, na pewno nie jest sfabrykowany.

Nie ukrywam, że w takiej formie nowy Xiaomi miałby szansę się wyróżnić spośród konkurencji, która masowo zaczęła robić miejsce dla sensorów pośrodku górnej części ekranu. Jeśli Chińczycy rozegraliby to dobrze, taki design mógłby stać się znakiem rozpoznawczym tej serii urządzeń. Bo żeby inni chińscy producenci podłapali taki trend, to już raczej mało prawdopodobne.

Oppo R15 zostanie zaprezentowany za tydzień, a Vivo V9 poznamy w dniu premiery Huawei P20 – 27 marca

źródło: Slashleaks przez PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona