Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S oficjalnie w Polsce – sprzedaż rusza już jutro! Znamy ceny obu wersji, które trafią do sklepów

Premiera każdego kolejnego smartfona Xiaomi w Polsce (mowa oczywiście o oficjalnej dystrybucji) jest żywo komentowana, ale wprowadzenie do sprzedaży flagowca to prawdziwe wydarzenie. Od jutra w sklepach pojawi się Xiaomi Mi Mix 2S i wiemy już, ile będą kosztować poszczególne konfiguracje.

Bo dostępne mają być dwie: pierwsza zaoferuje 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, a druga 6 GB RAM i 128 GB przestrzeń na pliki użytkownika. Trzecia konfiguracja, 8 GB/256 GB, nie trafi do sprzedaży w Polsce (a przynajmniej nic na razie na ten temat nie wiadomo). W tym miejscu trzeba od razu też dodać, że smartfon nie obsługuje kart microSD, więc przed dokonaniem zakupu warto przeanalizować, ile komuś będzie potrzebne pamięci, gdyż później można się ratować już tylko chmurą.

Reklama

Sprzedaż Xiaomi Mi Mix 2S rozpocznie się jutro, tj. 8 czerwca 2018 roku. Smartfon dostępny będzie m.in. w autoryzowanych punktach Mi Store oraz na stronach www.x-kom.pl, www.mi-home.pl i strefie Xiaomi na Allegro. Klienci dostaną do wyboru dwie wersje kolorystyczne: białą i czarną. A jak kształtują się ceny? Ano tak:

  • Xiaomi Mi Mix 2S 6 GB/64 GB – 2599 złotych
  • Xiaomi Mi Mix 2S 6 GB/128 GB – 2799 złotych

Moim zdaniem 200 złotych to bardzo mała różnica i osobiście na miejscu klienta wybrałbym droższy model. Chyba, że ktoś nie używa intensywnie smartfona, ale wtedy raczej bez sensu, żeby w ogóle inwestował w Xiaomi Mi Mix 2S, kiedy za ~1500 złotych może kupić zeszłorocznego lub dwuletniego flagowca z nie aż tak bardzo gorszymi podzespołami, ale nadal na wysokim poziomie jakościowym.

Przypomnę też, że Xiaomi Mi Mix 2S 6 GB/64 GB kosztuje na oficjalnej chińskiej stronie Xiaomi 3299 juanów, a Xiaomi Mi Mix 2S 6 GB/128 GB 3599 juanów. Po przeliczeniu jest to równowartość – odpowiednio – około 1800 i 1980 złotych, ale my o takich cenach w Polsce możemy tylko pomarzyć. Smartfon mimo wszystko i tak jest relatywnie niedrogi, patrząc przez pryzmat cen tegorocznych flagowców konkurencji, które w większości kosztują co najmniej 3499 złotych (lub nawet więcej).

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/27/xiaomi-mi-mix-2-premiera-oficjalnie/

Źródło: informacja prasowa