Xiaomi Mi Mix 2 znów w niższej cenie. Nie tak niskiej jak ostatnio, ale za to z oficjalnej dystrybucji i z gwarancją

Z pojawieniem się Xiaomi Mi Mix 2 w polskiej dystrybucji było trochę zamieszania. To ze względu na cenę, która miała wynosić 2199 złotych, tymczasem smartfon po okresie przedsprzedaży był o trzysta złotych droższy. Wraz z upływem czasu pojawiły się jednak pierwsze promocje. Ta przygotowana teraz przez sklep OleOle! wydaje się być dość ciekawa.

Smartfon oczywiście od początku można było kupić taniej. Wiązało się to jednak z pewnymi ustępstwami. Jedną z opcji był zakup na przykład w sklepie Gearbest (niedawno była zresztą bardzo dobra promocja) lub w Sferisie, który oferował urządzenie za kwotę 2159 złotych (obecna cena to 1999 złotych). W tym pierwszym przypadku pozbywamy się jednak polskiej gwarancji, z kolei smartfony ze Sferisu nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji producenta, co dla części osób również może być problemem. I tutaj do gry wchodzi OleOle!.

Reklama

Smartfon w ramach promocji dostępny jest tam bowiem w cenie 2099 złotych. Biorąc pod uwagę, że mówimy o bezramkowcu ze Snapdragonem 835 i 6 GB RAM na pokładzie, przy obecnych realiach rynku, kwota nie wydaje się być przesadnie wysoka. Jeżeli szukacie smartfona i dysponujecie zbliżonym budżetem, może to być bardzo dobra propozycja. O ile nie przeszkadza Wam aparat, który nieco odstaje od konkurencji.

Jeżeli faktycznie jesteście zainteresowani tym modelem, lepiej się pospieszcie. Na stronie sklepu nie ma bowiem informacji o tym, czy obniżka ceny jest stała, czy może potrwa jedynie przez określony czas. A w tym przypadku kupujecie Mi Mixa 2 z oficjalnej dystrybucji w Polsce, w cenie która wydaje się dużo łatwiejsza do przełknięcia niż początkowa. A jeżeli jeszcze wahacie się nad zakupem, niżej macie link do recenzji Kacpra, która powinna rozwiać Wasze wątpliwości.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/13/test-recenzja-xiaomi-mi-mix-2-opinia/

Źródło: gsmManiak