Xiaomi Mi MIX 2 wygląda olśniewająco. Zresztą, zobaczcie sami | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi MIX 2 wygląda olśniewająco. Zresztą, zobaczcie sami

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi Mi MIX rozbudził wyobraźnię, ale i pchnął na nowe tory rozwój smartfonów z coraz to węższymi ramkami. Wygląda na to, że po względnie „spokojnym”, zwłaszcza pod kątem designu, Xiaomi Mi6, producent znów zamierza zszokować świat odważnym, żeby nie powiedzieć futurystycznym, urządzeniem.

Świetne zdjęcie nowego Mi MIX’a pojawiło się na GsmArena. Prezentujemy je dla Was poniżej. Jak widać, nowy Xiaomi Mi MIX 2 to coś więcej, niż dopieszczenie konstrukcji sprzed roku. To znaczące rozwinięcie wizji urządzenia totalnie bezramkowego. A jakby tego było mało, telefon ma mieć więcej niż mocną specyfikację, co pozwala domniemywać, że nowa wersja smartfona będzie czymś o wiele większym, aniżeli produkt koncepcyjny.

Zwróćcie uwagę, że dolna ramka została jeszcze bardziej zmniejszona. Już rok temu było w tej materii bardzo dobrze, jednak Mi MIX 2 – mówiąc o frontowej tafli – to już niemal tylko i wyłącznie ekran, który wygląda po prostu bajecznie. Zapewne Xiaomi ponownie postawi na dźwięk piezoelektryczny, bowiem trudno tu dostrzec choćby najmniejsze wgłębienia na głośniki, z których miałby się wydobywać dźwięk.

Mówi się o Snapdragonie 835, 6 GB pamięci RAM i wyświetlaczu z rodziny AMOLED, choć niestety nie wiemy jeszcze, jaką będzie miał on przekątną, ani w jakiej rozdzielczości będzie pracował. Za fotki ma odpowiadać 19-megapikselowa matryca, o której również nie wiemy zbyt wiele. Całości dopełnia bateria o pojemności 4050 mAh. To wszystko zamknięte w bryle o grubości nie większej niż 7,9 mm. Brzmi wręcz bajecznie.

A ile ma kosztować ta przyjemność? Xiaomi rzekomo zażąda 637 Euro, czyli ~2750 złotych. Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o dacie premiery, wsparciu dla pasma LTE B20 oraz oficjalnych rynkach zbytu. Wszyscy sympatycy nowego Mi MIXa muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

źródło: gsmarena

*na zdjęciu głównym Xiaomi Mi MIX

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona