Znamy oficjalną datę premiery Xiaomi Mi Mix 2. To już za chwilę | Tabletowo.pl

Znamy oficjalną datę premiery Xiaomi Mi Mix 2. To już za chwilę

Dołącz do dyskusji 0

Przyznam szczerze, że jeszcze nie miałem nawet okazji zapoznać się na żywo z Xiaomi Mi Mix, a okazuje się, że firma już za chwilę chce wypuścić drugą generację urządzenia. Pierwsza była na swój sposób rewolucyjna i na dobrą sprawę, to właśnie to urządzenie zapoczątkowało trend na smartfony bezramkowe. Czy Xiaomi Mi Mix 2 powtórzy medialny sukces poprzednika?

Biorąc pod uwagę, że już od dłuższego czasu #XiaomiLepsze, nie muszę chyba tłumaczyć, że firma pochodzi z Chin. Z tego powodu wręcz oczywistym wydaje się być fakt, że Mi Mix 2 zadebiutuje właśnie w Państwie Środka, prawda?

Powyższa grafika pojawiła się na profilu Xiaomi na Weibo, czyli chińskim odpowiedniku Twittera. Zresztą nawet po stylistyce jesteśmy w stanie stwierdzić z niemal stuprocentową pewnością, że to nie fake.

Niestety, „plakat” nie wnosi nic nowego do naszej wiedzy na temat samego smartfona, ale nie pozostawia żadnych wątpliwości, że mowa o Xiaomi Mi Mix 2. Nie tylko zarys urządzenia od razu przywodzi na myśl coś bezramkowego, ale przecież właśnie taki napis znajduje się u dołu grafiki.

No, to kiedy w końcu zadebiutuje Xiaomi Mi Mix 2? Mam dla Was wskazówkę – spójrzcie w lewy, dolny róg plakatu. Należy oczywiście pamiętać, że w Chinach panuje zwyczaj zapisywania daty w formacie MM/DD (a więc najpierw miesiąc, a potem dzień) i wszystko mamy na tacy. Następca prawdziwego bezramkowca zostanie zaprezentowany już 11 września, a więc za niecałe dwa tygodnie.

A co wiemy o samym urządzeniu? W kwietniu poznaliśmy jego prawdopodobną specyfikację, choć dopiero w czerwcu Xiaomi w ogóle potwierdziło, że Xiaomi Mi Mix 2 się pojawi. Póki co, jedyną w pełni potwierdzoną informacją jest… data premiery, choć spekulujemy co nieco na temat jeszcze lepszego stosunku wyświetlacza do powierzchni panelu smartfona – mówi się tutaj o wartości 93%. Na szczęście już niedługo nasza ciekawość zostanie zaspokojona i jest nadzieja, że jeszcze w październiku Xiaomi Mi Mix 2 pojawi się u importerów.

źródło: Android Authority

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona