Xiaomi Mi Max 3 concept render (fot. XDA-Developers)

Jeśli czekasz na Xiaomi Mi Max 3, to musisz uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości

Dość szczegółowe informacje na temat Xiaomi Mi Max 3 pojawiły się już w lutym 2018 roku i można było pomyśleć, że premiera smartfona zbliża się coraz większymi krokami. Cóż, w rzeczywistości te kroki nie są aż tak duże, bowiem sam producent właśnie zdradził, że na urządzenie trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Można mieć jednak pewność, że pojawi się ono na rynku.

Xiaomi Mi Max 2 zadebiutował w maju 2017 roku, niemal dokładnie rok po Xiaomi Mi Max pierwszej generacji. Całkiem naturalne wydawały się więc przypuszczenia, że Xiaomi Mi Max 3 również zostanie zaprezentowany w maju, tylko 2018 roku. Cóż, właśnie sam producent poinformował, że zainteresowanym przyjdzie poczekać na premierę tego modelu nieco dłużej.

Co prawda seria Mi Max jest przeznaczona do bardzo określonej grupy klientów, ale najwyraźniej jest ona na tyle pokaźna, że Xiaomi zamierza ją kontynuować. Jednocześnie daje sobie trochę więcej czasu na dopracowanie Mi Max 3, ponieważ premiera tego modelu zaplanowana jest dopiero na lipiec 2018 roku. Oznacza to, że dzieli nas od niej jeszcze około dwa miesiące.

Xiaomi nie pozwoli nam się jednak nudzić przez ten czas, bowiem już na koniec maja, prawdopodobnie na 31 maja 2018 roku, zaplanowano konferencję, podczas której zadebiutują m.in. Mi 7 (lub Mi 8) i Mi Band 3. Z pewnością będzie o nich głośno, więc producent nie powinien narzekać na brak zainteresowania. Do lipca kurz po premierze ww. nowości już opadnie i wtedy Chińczycy znów o sobie przypomną, prezentując Mi Max 3. Sprytnie.

Jak wspomniałem na początku, już w lutym pojawiło się dość sporo informacji na temat nadchodzącego smartfona (co bardzo istotne, z wiarygodnego źródła). Zainteresowani zapoznają się z nimi w podlinkowanym poniżej artykule.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/22/xiaomi-mi-max-3-szczegolowa-specyfikacja/

Źródło: Weibo przez GizmoChina