Nowe urządzenia Xiaomi dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji, w tym na przykład... parasol 16
parasol Xiaomi MiJia Automatic Umbrella Black

Nowe urządzenia Xiaomi dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji, w tym na przykład… parasol

Jeden z dwóch oficjalnych dystrybutorów marki Xiaomi w Polsce, firma ABC Data, wprowadza na polski rynek kolejne urządzenia i akcesoria tego producenta. Wśród nich znajduje się również… parasol.

Do oferty autoryzowanego sklepu mi-home.pl trafiło właśnie siedem nowych propozycji marki Xiaomi. Klienci kupią je także na firmowym stoisku Mi Zone w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Pierwszą z nowości jest wideorejestrator Mi Dash Cam z sensorem Sony IMX323, przysłoną f/1.8 i kącie widzenia 160°. Materiały nagrywane są w rozdzielczości 1080p. Wyświetlacz TFT LCD ma natomiast przekątną 3 cali. Łączność odbywa się poprzez Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz i port microUSB. Energię do działania dostarcza urządzeniu akumulator o pojemności 240 mAh.

Cenę wideorejestratora Mi Dash Cam ustalono na 279 złotych.

Nowe urządzenia Xiaomi dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji, w tym na przykład... parasol 17
Xiaomi Mi Dash Cam

Kolejną nowością jest lampka nocna Mi Bedside Lamp, która może świecić na 16 milionów różnych kolorów. Zakres temperatury koloru zaczyna się na 1700K i kończy na 6500K. Maksymalna jasność to z kolei 300 lumenów. Urządzeniem można sterować poprzez dotyk oraz dedykowaną aplikację na smartfonie. Łączność odbywa się za pomocą modułów Bluetooth 4.2 i Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz. Żywotność wynosi 20000 godzin.

Cenę Mi Bedside Lamp ustalono na 249 złotych.

Nowe urządzenia Xiaomi dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji, w tym na przykład... parasol 18
Xiaomi Mi Bedside Lamp

W ofercie pojawiły się także gimbal do MiJia 4K Action Camera z trzyosiową stabilizacją obrazu i baterią 5000 mAh, zapewniającą 8 godzin pracy (cena: 499 zlotych), słuchawki Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones z aktywną redukcją szumów i końcówką USB Typu C (cena: 249 złotych; dostępne są też Mi Noise Cancelling In-Ear Earphones z końcówką 3,5 mm za 229 złotych), słuchawki Mi In-Ear Headphones Pro HD za 129 złotych i mysz bezprzewodowa Mi Wireless Mouse, w przypadku której czas pracy na baterii wynosi nawet 1 rok (cena: 59 złotych; dostępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna).

Nowe urządzenia Xiaomi dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji, w tym na przykład... parasol 19
gimbal do MiJia 4K Action Camera

Oprócz tego pojawił się również wspomniany już przeze mnie parasol MiJia Automatic Umbrella, który jest lekki, a mimo to wytrzymały i odporny także na mocniejsze podmuchy wiatru. Pokrywająca go tkanina jest wodoodporna, dzięki czemu wystarczy lekko potrząsnąć parasolem, aby usunąć wodę. Sprzęt sprawdzi się też jako skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi. Cenę w tym przypadku ustalono na 89 złotych.

Firma ABC Data przy okazji zapowiada, że wkrótce w ofercie pojawią się kolejne propozycje, sygnowane logo Mi.

Źródło: informacja prasowa