fot. Tabletowo.pl

Xiaomi Mi A1 za 500 złotych?! To chyba zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe…

Xiaomi Mi A1 oficjalnie jest dostępny w Polsce tylko w jednej wersji: z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. W ofercie dwóch sklepów z elektroniką pojawiła się właśnie jednak kolejna, która kosztuje zaledwie 500 złotych!

Mowa konkretniej o Media Expert (naprawdę włączyli niskie ceny ;)) i Electro.pl. W ofercie obu z nich można kupić Xiaomi Mi A1 za jedyne 499,99 złotych. Gdzie jest haczyk? Ano tu, że ta wersja ma jedynie 16 GB pamięci wbudowanej. W sumie to jednak żaden problem, ponieważ smartfon obsługuje karty microSD, więc w dość prosty sposób można pozbyć się tego problemu – wystarczy kupić szybki nośnik i już.

Co ciekawe, pozostała specyfikacja jest dokładnie taka sama, jak w dostępnej od dawna w Polsce wersji. Mowa tu także o 4 GB RAM, co przy zaledwie 16 GB pamięci wbudowanej wygląda… dziwnie. Na tyle dziwnie, że na moje oko musiała tu zajść pomyłka. Szczególnie, że nawet Xiaomi nie wymienia takiej konfiguracji. Nie da się jej kupić również w chińskich sklepach z elektroniką (jest tylko 4 GB/32 GB).

Jeżeli chcecie spróbować, możecie zamówić Xiaomi Mi A1 16 GB w jednym z ww. sklepów (link do pierwszego macie poniżej), lecz dla bezpieczeństwa wybierzcie lepiej płatność przy odbiorze. Jeżeli się bowiem okaże, że zaszła pomyłka, to będziecie musieli czekać na zwrot przedpłaconej kwoty, a tak po prostu się rozczarujecie, ale kasę będziecie mieli w kieszeni.

Chyba, że chcecie przycebulić jeszcze bardziej – przy wybraniu Visa Checkout wychodzi za ten model… 400 złotych, co już jest totalnym szaleństwem ;)

[AKTUALIZACJA] Link nie prowadzi już do oferty, więc Xiaomi Mi A1 nie da się już zamówić tak tanio. Przez moment link przekierowywał na stronę z ofertą Xiaomi Redmi 5A, ale obecnie po kliknięciu w niego, wyświetla się błąd. Zapewne cała „promocja” była pomyłką sklepu. Zobaczymy, jak sprawa potoczy się dalej i jakich informacji sklep udzieli klientom, którzy zamówili Mi A1.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/12/06/test-recenzja-xiaomi-mi-a1/